Zarządzenie Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski Nr 4/17 z dnia 18.01.2017 r. w sprawie powołania komisji ds. odbioru inwestycji pod nazwą: „Budowa centralnego ogrzewania dla pomieszczenia świetlicy wiejskiej, przy ul. Szlak Bursztynowy 37 w miejscowości Otłoczyn, Gmina Aleksandrów Kujawski”

Zarządzenie Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski Nr 4/17 z dnia 18.01.2017 r. w sprawie powołania komisji ds. odbioru inwestycji pod nazwą: „Budowa centralnego ogrzewania dla pomieszczenia świetlicy wiejskiej, przy ul. Szlak Bursztynowy 37 w miejscowości Otłoczyn, Gmina Aleksandrów Kujawski”.

  • Rodzaj aktu prawnego Zarządzenie wójta
  • Rok podjęcia (podpisania) 2017
  • Status Obowiązujący
  • Sesja Zarządzenie wójta
  • Data podjęcia (podpisania) 18.01.2017
  • Data rozpoczęcia obowiązywania 18.01.2017
  • Data wejścia w życie 18.01.2017
  • Data publikacji w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr publikacji w dzienniku urzędowym Nie dotyczy
  • Pozycja w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr aktu prawnego 4/17
  • Czego dotyczy dodawany akt prawny w sprawie powołania komisji ds. odbioru inwestycji pod nazwą: "Budowa centralnego ogrzewania dla pomieszczenia świetlicy wiejskiej, przy ul. Szlak Bursztynowy 37 w miejscowości Otłoczyn, Gmina Aleksandrów Kujawski"
  • Podstawa prawna wydania
  • Grupa aktów prawnych Gospodarka komunalna i przestrzenna
  • Typ treściAkty prawne

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian