Zarządzenie Nr 8/20 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 11 lutego 2020 r. w sprawie powołania komisji przetargowej

Zarządzenie Nr 8/20 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 11 lutego 2020 r. w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania   o udzielenie zamówienia publicznego na: „Przebudowa drogi gminnej                   w miejscowości Stawki ul. Miodowa gm. Aleksandrów Kujawski”

  • Rodzaj aktu prawnego Zarządzenia Wójta
  • Rok podjęcia (podpisania) 2020
  • Status Obowiązujący
  • Sesja Zarządzenia Wójta
  • Data podjęcia (podpisania) 11.02.2020
  • Data rozpoczęcia obowiązywania 11.02.2020
  • Data wejścia w życie 11.02.2020
  • Data publikacji w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr publikacji w dzienniku urzędowym Nie dotyczy
  • Pozycja w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr aktu prawnego 8/20
  • Czego dotyczy dodawany akt prawny w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na: "Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stawki ul. Miodowa gm. Aleksandrów Kujawski"
  • Podstawa prawna wydania .
  • Grupa aktów prawnych Gospodarka komunalna i przestrzenna
  • Typ treściAkty prawne

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian