Zarządzenie Nr 78/2021 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 27 września 2021 r. w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: ” Usługi szkoleniowe świadczone dla uczestników projektu pn.: „Rozwój placówki wsparcia dziennego w Plebance” w Gminie Aleksandrów Kujawski”

Zarządzenie Nr 78/2021 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 27 września 2021 r. w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: ” Usługi szkoleniowe świadczone dla uczestników projektu pn.: „Rozwój placówki wsparcia dziennego w Plebance” w Gminie Aleksandrów Kujawski”

  • Rodzaj aktu prawnego Zarządzenia Wójta
  • Rok podjęcia (podpisania) 2021
  • Status Obowiązujący
  • Sesja Zarządzenia Wójta
  • Data podjęcia (podpisania) 27.09.2021
  • Data rozpoczęcia obowiązywania 27.09.2021
  • Data wejścia w życie 27.09.2021
  • Data publikacji w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr publikacji w dzienniku urzędowym Nie dotyczy
  • Pozycja w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr aktu prawnego 78_21
  • Czego dotyczy dodawany akt prawny w sprawie powołania komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: " Usługi szkoleniowe świadczone dla uczestników projektu pn.: "Rozwój placówki wsparcia dziennego w Plebance" w Gminie Aleksandrów Kujawski"
  • Podstawa prawna wydania .
  • Grupa aktów prawnych Inne
  • Typ treściAkty prawne

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian