Zarządzenie Nr 56/2015 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 24 czerwca 2015 r. w sprawie powołania komisji ds. odbioru końcowego zadania: „Dostawa wraz z montażem urządzeń siłowni zewnętrznej na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski w miejscowości Ośno Drugie, Stawki, Odolion, Ostrowąs, Opoki i Przybranowo”.

Zarządzenie Nr 56/2015 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 24 czerwca 2015 r. w sprawie powołania komisji ds. odbioru końcowego zadania: „Dostawa wraz z montażem urządzeń siłowni zewnętrznej na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski w miejscowości Ośno Drugie, Stawki, Odolion, Ostrowąs, Opoki i Przybranowo „.

  • Rodzaj aktu prawnego Zarządzenie
  • Rok podjęcia (podpisania) 2015
  • Status Obowiązujący
  • Sesja Zarządzenie wójta
  • Data podjęcia (podpisania) 24.06.2015
  • Data rozpoczęcia obowiązywania 24.06.2015
  • Data wejścia w życie 24.06.2015
  • Data publikacji w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr publikacji w dzienniku urzędowym Nie dotyczy
  • Pozycja w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr aktu prawnego 56/2015
  • Czego dotyczy dodawany akt prawny W sprawie powołania komisji ds. odbioru końcowego zadania: " Dostawa wraz z montażem urządzeń siłowni zewnętrznej na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski w miejscowości Ośno Drugie, Stawki, Odolion, Ostrowąs, Opoki i Przybranowo ".
  • Podstawa prawna wydania Na podstawie umowy nr 42/2015 z dnia 16 czerwca 2015 r. oraz zawiadomienia z dnia 23.06.2015 r. o wykonaniu i zakończeniu robót przez wykonawcę: Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski.
  • Grupa aktów prawnych Inne
  • Typ treściAkty prawne

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian