Zarządzenie Nr 44/21 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 24 maja 2021 r. w sprawie zapewnienia zwrotu kosztów dowozu dzieci niepełnosprawnych do czasu ukończenia przez dziecko 5 roku życia do przedszkola, oddziału przedszkolnego lub innej formy wychowania przedszkolnego

Zarządzenie Nr 44/21 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 24 maja 2021 r. w sprawie zapewnienia zwrotu kosztów dowozu dzieci niepełnosprawnych do czasu ukończenia przez dziecko 5 roku życia do przedszkola, oddziału przedszkolnego lub innej formy wychowania przedszkolnego

  • Rodzaj aktu prawnego Zarządzenia Wójta
  • Rok podjęcia (podpisania) 2021
  • Status Obowiązujący
  • Sesja Zarządzenia Wójta
  • Data podjęcia (podpisania) 24.05.2021
  • Data rozpoczęcia obowiązywania 24.05.2021
  • Data wejścia w życie 24.05.2021
  • Data publikacji w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr publikacji w dzienniku urzędowym Nie dotyczy
  • Pozycja w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr aktu prawnego 44/21
  • Czego dotyczy dodawany akt prawny w sprawie zapewnienia zwrotu kosztów dowozu dzieci niepełnosprawnych do czasu ukończenia przez dziecko 5 roku życia do przedszkola, oddziału przedszkolnego lub innej formy wychowania przedszkolnego
  • Podstawa prawna wydania .
  • Grupa aktów prawnych Oświata i kultura
  • Typ treściAkty prawne

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian