Zarządzenie Nr 40/19 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 3 kwietnia 2019 r. w sprawie powołania komisji ds. odbioru inwestycji polegającej na: „Budowa pomostu pływającego na jeziorze położonym w miejscowości Plebanka (działka nr 45 obręb Plebanka)”.

Zarządzenie Nr 40/19 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 3 kwietnia 2019 r.  w sprawie powołania komisji ds. odbioru inwestycji polegającej na: „Budowa pomostu pływającego na jeziorze położonym w miejscowości Plebanka (działka nr 45 obręb Plebanka)”.

  • Rodzaj aktu prawnego Zarządzenie wójta
  • Rok podjęcia (podpisania) 2019
  • Status Obowiązujący
  • Sesja Zarządzenie wójta
  • Data podjęcia (podpisania) 03.04.2019
  • Data rozpoczęcia obowiązywania 03.04.2019
  • Data wejścia w życie 03.04.2019
  • Data publikacji w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr publikacji w dzienniku urzędowym Nie dotyczy
  • Pozycja w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr aktu prawnego 40/19
  • Czego dotyczy dodawany akt prawny w sprawie powołania komisji ds. odbioru inwestycji polegającej na: "Budowa pomostu pływającego na jeziorze położonym w miejscowości Plebanka (działka nr 45 obręb Plebanka)"
  • Podstawa prawna wydania
  • Grupa aktów prawnych Gospodarka komunalna i przestrzenna
  • Typ treściAkty prawne

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian