Zarządzenie Nr 18/2015 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 19 marca 2015 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w II naborze – Grupa rezerwowa dla Projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski”.

Zarządzenie Nr 18/2015 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 19 marca 2015 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w II naborze – Grupa rezerwowa dla Projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski”.

  • Rodzaj aktu prawnego Zarządzenie
  • Rok podjęcia (podpisania) 2015
  • Status Obowiązujący
  • Sesja zarządzenia Wójta
  • Data podjęcia (podpisania) 19.03.2015
  • Data rozpoczęcia obowiązywania 19.03.2015
  • Data wejścia w życie 19.03.2015
  • Data publikacji w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr publikacji w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Pozycja w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr aktu prawnego 18/2015
  • Czego dotyczy dodawany akt prawny W sprawie wprowadzenia Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w II naborze - Grupa rezerwowa dla Projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski".
  • Podstawa prawna wydania
  • Grupa aktów prawnych Inne
  • Typ treściAkty prawne

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian