Zarządzenie Nr 11/2015 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 27 lutego 2015 r. w sprawie zlecenia realizacji zadania publicznego pn. „Wyposażenie obiektu pełniącego funkcje turystyczne i rekreacyjne oraz zagospodarowanie terenu wokół obiektu w miejscowości Ośno Drugie”.

Zarządzenie Nr 11/2015 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 27 lutego 2015 r. w sprawie zlecenia realizacji zadania publicznego pn. „Wyposażenie obiektu pełniącego funkcje turystyczne i rekreacyjne oraz zagospodarowanie terenu wokół obiektu w miejscowości Ośno Drugie”.

  • Rodzaj aktu prawnego Zarządzenie
  • Rok podjęcia (podpisania) 2015
  • Status Obowiązujący
  • Sesja zarządzenia Wójta
  • Data podjęcia (podpisania) 27.02.2015
  • Data rozpoczęcia obowiązywania 27.02.2015
  • Data wejścia w życie 27.02.2015
  • Data publikacji w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr publikacji w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Pozycja w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr aktu prawnego 11/2015
  • Czego dotyczy dodawany akt prawny W sprawie zlecenia realizacji zadania publicznego pn. "Wyposażenie obiektu pełniącego funkcje turystyczne i rekreacyjne oraz zagospodarowanie terenu wokół obiektu w miejscowości Ośno Drugie".
  • Podstawa prawna wydania
  • Grupa aktów prawnych Turystyka, sport i rekreacja
  • Typ treściAkty prawne

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian