W związku z realizacją projektu „Rozwój placówki wsparcia dziennego w Plebance” współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza do złożenia oferty na realizacją następujących usług wg. poniższego opisu.

W związku z realizacją projektu „Rozwój placówki wsparcia dziennego w Plebance” współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza do złożenia oferty na realizacją następujących usług wg. poniższego opisu. Oferty proszę składać w terminie do 23.09.2021 r. na formularzu ofertowym na adres ddp[dot]slomkowo[at]op[dot]pl, lub na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Słowackiego 12, 87-700 Aleksandrów Kujawski.

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian