Uchwała zmieniająca uchwałę antysmogową

Uchwała zmieniająca uchwałę antysmogową – informacja

Uchwała zmieniająca uchwałę antysmogową

W dniu 30 sierpnia 2021 roku Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego uchwałą Nr XXXV/510/21przyjął uchwałę zmieniającą uchwałę antysmogową, tj. uchwałę wprowadzającą na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego ograniczenia i zakazy w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

Przedmiotowy akt prawa miejscowego został opublikowany w Dzienniku Urzędowym Województwa Kujawsko-Pomorskiego 3 września 2021 r. pod poz. 4347 oraz zamieszczony został wraz z uzasadnieniem pod adresem:

https://umwkp.rbip.mojregion.info/uchwala-zmieniajaca-uchwale-antysmogowa/

 

Uchwała zmieniająca uchwałę antysmogową – do pobrania poniżej.

 

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian