Uchwała Nr IV/38/18 Rady Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 27 grudnia 2018 r. w sprawie przystąpienia do realizacji projektu finansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego ” GEPARD II -transport niskoemisyjny. Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności”)

Uchwała Nr IV/38/18 Rady Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 27 grudnia 2018 r. w sprawie przystąpienia do realizacji projektu finansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego ” GEPARD II -transport niskoemisyjny. Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności”

  • Rodzaj aktu prawnego Uchwała
  • Rok podjęcia (podpisania) 2018
  • Status Obowiązujący
  • Sesja IV
  • Data podjęcia (podpisania) 27.12.2018
  • Data rozpoczęcia obowiązywania 27.12.2018
  • Data wejścia w życie 27.12.2018
  • Data publikacji w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr publikacji w dzienniku urzędowym Nie dotyczy
  • Pozycja w dzienniku urzędowym Nie opublikowano
  • Nr aktu prawnego IV/38/18
  • Czego dotyczy dodawany akt prawny w sprawie przystąpienia do realizacji projektu finansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego " GEPARD II -transport niskoemisyjny. Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności"
  • Podstawa prawna wydania
  • Grupa aktów prawnych Rozwój gospodarczy
  • Typ treściAkty prawne

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian