II i III etap konsultacji społecznych dla projektu dokumentu pn. „Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Aleksandrów Kujawski do roku 2025”,

logo

Informujemy, że w dniach od 3 do 24 października 2016 r. na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski odbędą się kolejne konsultacje społeczne projektu dokumentu pn. „Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Aleksandrów Kujawski do roku 2025”, opracowanego przy współudziale społeczności naszej gminy.

W tym też okresie na stronie internetowej gminy oraz na stronie bip zostanie zamieszczona pełna treść opracowania, z którą wszystkie zainteresowane strony będą mogły się zapoznać i za pośrednictwem formularza uwag wnieść swoje uwagi.

Wersja papierowa dokumentu będzie także dostępna w siedzibie Urzędu Gminy w Aleksandrowie Kujawskim.

W toku przedmiotowych konsultacji odbędzie się również otwarte spotkanie z mieszkańcami w dniu 03-10-2016 r. w świetlicy wiejskiej w Wołuszewie  o godz. 15.00 oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Służewie od godz. 18.00.

Na spotkania zapraszamy w szczególności mieszkańców sołectw Słońsk Dolny, Wołuszewo, Służewo. Plebanka i Zduny.

Projekt jest realizowany przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian