Strategia Rozwoju Gminy

Szanowni Państwo!

W związku z pracami Gminy Aleksandrów Kujawski nad dokumentem pod nazwą „Strategia Rozwoju Gminy Aleksandrów Kujawski na lata 2018–2028” zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się w proces tworzenia w/w dokumentu.

Strategia Rozwoju Gminy Aleksandrów Kujawski na lata 2018–2028” przez najbliższe lata będzie jednym z najważniejszych dokumentów planistycznych gminy. Będzie nie tylko wyznaczała kierunki rozwoju i cele jakie chcemy osiągnąć, ale również będzie wyrazem aspiracji jakie mamy jako wspólnota samorządowa.

W związku z prowadzeniem prac nad opracowaniem aktualizacji Strategii Rozwoju Gminy Aleksandrów Kujawski na lata 2018–2028, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie > ankiety <. Zebrane opinie i sugestie będą pomocne w opracowaniu kierunków działań i wizji rozwoju Gminy w najbliższych latach. Dokument ten umożliwi także korzystanie ze środków Unii Europejskiej 2014-2020.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców gminy: radnych, sołtysów, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, osoby fizyczne do włączenia się w proces tworzenia strategii.

Ankietę należy wypełnić przy pomocy > aktywnego formularza ankiety <. Ankieta będzie aktywna do wypełnienia do dnia 30.11.2017. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki prezentowane będą w formie zbiorczej.

Ankieta ma przede wszystkim określić odczucia mieszkańców na temat naszej Gminy i wskazać propozycje zadań w najbliższych latach. Poświęcony przez Państwa czas pozwoli nam na realizację przedsięwzięć w zgodzie z Państwa oczekiwaniami.

Ankietę wypełniają wyłącznie pełnoletni mieszkańcy Gminy. Wszelkie pytania należy kierować na adres e-mail: sekretariat@gmina-aleksandrowkujawski.pl (tel. 54 282 20 59 wew. 26).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>