Ogłoszenie o konkursie Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2017

W związku z realizacją Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014–2020 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, podjęło przygotowania do ogłoszenia konkursu FIO 2017.

Ważnym elementem przygotowania konkursu jest zorganizowanie spotkań z potencjalnymi oferentami, czyli organizacjami zainteresowanymi konkursem. Ministerstwo Rodziny, Pracy 5 Polityki Społecznej – wzorem lat ubiegłych – planuje przeprowadzenie spotkań informacyjnych dotyczących konkursu FIO 2017 we wszystkich województwach.

W związku z powyższym Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki wspólnie z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z terenu województwa, na spotkanie z ekspertami z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, które odbędzie się w dniu 16 września br. o godzinie 10:00 w Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej 3 (siedziba Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego) w sali konferencyjnej, czas spotkania - ok. 3 godzin.

Ogłoszenie naboru w Priorytecie l (Małe inicjatywy) i Priorytecie 2 (Aktywne społeczeństwo) planowane jest na początek września 2016, ogłoszenie naboru w Priorytecie 3 (Aktywni obywatele) i Priorytecie 4 (Silne organizacje pozarządowe) planowane jest na grudzień 2016. Planowany termin naboru ofert to 21 dni. Złożenie oferty we wrześniu wyczerpuje limit składania ofert w ramach konkursu (wyczerpuje możliwość złożenia oferty w grudniu). Regulamin Konkursu FIO 2017 r. jest już dostępny:

www.pozytek.gov.pl/download/files/FIO_2017/Regulamin_FIO_2017.pdf

Zgłoszenia chętnych do udziału w spotkaniu przesyłać należy do dnia 5 września 2016 r. na adres e-mail: eandrykowska@bydgoszcz.uw.gov.pl

Załączniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>