Sołectwa i sołtysi

Podział Gminy Aleksandrów Kujawski na sołectwa

Solectwa

Sołtysi Gminy Aleksandrów Kujawski

Lp. | sołectwo | imię i nazwisko sołtysa | adres | telefon

1. Białe Błota | Grzegorz Bratkowski | Białe Błota 5 | 504 319 512|
Rada Sołecka: Borowski Zbigniew; Nowak Anna; Trykowska Magdalena

2. Chrusty | Mariola Lewandowska | Stare Rożno 16 | 607 805 778 |
Rada Sołecka: Małkowski Piotr; Śmieszny Paweł; Tarczewski Paweł

3. Goszczewo | Katarzyna Przestrzelska | Goszczewo 33 | 784 435 241|
Rada Sołecka: Nowak Dawid; Wielkopolan Karolina; Dydo Ilona; Rogiewicz Anna; Bącalska Cecylia

4. Grabie | Ilona Kornaszewska | Grabie 15 | 693 471 367 |
Rada sołecka: Kuligowski Marian; Loks Henryk; Rogalski Marek

5. Łazieniec | Karol Dobrzelecki|ul. Edwarda Stachury 70|661 510 109
Rada sołecka: Gawroński Sławomir: Karpińska Beata; Rembowski Krzysztof; Sabała Sobolewski Grzegorz; Henryk Szczerbiak

6. Nowy Ciechocinek | Marek Wieczorek | Nowy Ciechocinek 17B | 505 338 157
Rada sołecka: Bedliński Zbigniew; Dziekanowska Anita; Strzelecki Arkadiusz; Pastwa Kamila; Piątkowski Bogusław

7. Odolion | Piotr Marek Kaszubski | Odolion, ul. Okrężna 28B | 792 504 363
Rada sołecka: Kozłowski Adam; Korczewski Piotr; Sempławski Dariusz; Sobieraj Andrzej; Urbański Zbigniew

8. Opoczki | Katarzyna Jaskrowska | Opoczki 24 | 787 827 167
Rada sołecka: Biegała Mieczysław; Czarnecka Anna; Czarnecki Mariusz; Staniszewski Arkadiusz; Stępniewska Magdalena

9. Opoki | Michał Kulpa | Opoki 20A | 784 904 181 |
Rada sołecka: Bobik Eugeniusz; Guślakow Michał; Madajczyk Grzegorz; Potaczek Benon; Stachowiak Lidia

10. Ostrowąs | Janusz Borucki | Ostrowąs 33A | 662 614 619
Rada sołecka: Piasecki Jarosław; Śmigiel Maciej; Hęsiak Bogdan

11. Ośno | Magdalena Musińska | Ośno 27 | 669 216 760
Rada sołecka: Chrupek Monika; Cieślewicz Adam; Flis Joanna; Kaluziński Roman; Ossowski Tomasz

12. Ośno Drugie | Remigiusz Balcerak | Ośno Drugie 14 | 791 824 743
Rada sołecka: Monika Buszka; Dawid Dziel; Kamil Jargiło; Agnieszka Kujawa; Rafał Sygit

13. Otłoczyn | Kamila Drzewucka | Otłoczyn, ul. Ciechocińska 15 | 888 372 053
Rada sołecka: Marcinowicz Artur; Brzeziński Wiesław; Kalitka Krzysztof

14. Plebanka | Marek Buszka | Plebanka 27 | 609 806 828
Rada sołecka: Grabowska Genowefa; Gradowska Irena; Deruś Bogdan

15. Poczałkowo | Stanisław Świątkowski | Poczałkowo 4 | 692 739 227
Rada sołecka: Ofiarski Sławomir; Mikołajczak Katarzyna; Roszak Sławomir

16. Podgaj | Rafał Preczak | Podgaj 12 | 785 645 431
Rada sołecka: Nowak Marian; Michalski Zbigniew; Oczachowski Stanisław; Rutkowski Wojciech

17. Przybranowo | Michał Kuraczyk | Przybranowo 17 | 696 459 754
Rada sołecka: Doligalski Adam; Jakubczak Arkadiusz; Kuraczyk Sylwia; Odważny Robert

18. Przybranówek | Bonifacy Burmistrzak | Przybranówek 15 | 665 978 761
Rada sołecka: Kontowicz Marek; Magnuszewski Piotr; Wienconek Krzysztof

19. Rożno-Parcele | Monika Stasińska | Rożno-Parcele, ul. Hiacyntowa 4 |      531 477 159
Rada sołecka: Skalska Lidia; Sobczak Janusz; Więcek Amelia

20. Rudunki | Jerzy Sztyler | Rudunki 19 B | 510 270 044
Rada sołecka: Lewandowski Stanisław; Nowak Roman; Śmieszny Stanisław; Włodarski Józef; Woźniak Kazimierz

21. Słomkowo | Daria Lewandowska | Słomkowo 20 | 782 418 944
Rada sołecka: Kaczmarek Małgorzata; Kowalczyk Marta; Liszkowska Ewelina; Maćkowiak Aleksandra; Majewski Michał

22. Słońsk Dolny | Mieczysław Wachsman | Słońsk Dolny 2 | 783 548 798
Rada sołecka: Bojko Eugeniusz; Ochocińska Magdalena; Parada Artur; Nalewajk Anna; Wiśniewski Mieczysław

23. Służewo | Marcin Kulpa | Broniszewo 10B | 508 656 524
Rada sołecka: Szymańska Marlena; Chyłkowski Leszek; Koprowski Mariusz; Nowakowski Piotr; Sawicka Wiesława

24. Stawki | Agnieszka Stępkowska | Konradowo 16C | 609 600 317
Rada sołecka: Dylewski Andrzej; Korczak Beata; Kozłowski Tadeusz

25. Wilkostowo | Grzegorz Karasiński | Wilkostowo 29 | 660 445 537
Rada sołecka: Skowron Krzysztof;  Czarnecki Bartłomiej; Szymkowska Irena

26. Wołuszewo | Halina Zakrzewska | Wołuszewo 29 | 506 412 964
Rada sołecka:  Góralska Róża; Gajdziński Tadeusz; Gronet Barbara; Jabłońska Katarzyna; Paczkowski Dariusz

27. Wólka | Andżelika Stachowiak | Wólka 29 a| 732 910 262
Rada sołecka: Lewandowski Janusz; Marcinkowski Dawid; Urbański Stanisław

28. Zduny | Zenon Zaremba | Zduny 22 | 789 044 723
Rada sołecka: Gumiński Mieczysław; Krzyżański Piotr;  Łęga Paweł; Wicher Henryk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>